Dobro dosli na Ashley Tisdale forum!
Slatka osveta momcima! 51109Slatka osveta momcima! Ashley-icons--ashley-tisdale-116853_100_100
Saznajte sve o ovoj divi. Druzite se sa nama. Ako niste vec registrovani registruj te se, necete se pokajati!
Dobro dosli na Ashley Tisdale forum!
Slatka osveta momcima! 51109Slatka osveta momcima! Ashley-icons--ashley-tisdale-116853_100_100
Saznajte sve o ovoj divi. Druzite se sa nama. Ako niste vec registrovani registruj te se, necete se pokajati!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Slatka osveta momcima!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Micy
Mod
Mod
Micy


Broj poruka : 1893
Datum upisa : 24.10.2009
Godina : 27
Lokacija : ko zna gde

Slatka osveta momcima! Empty
PočaljiNaslov: Slatka osveta momcima!   Slatka osveta momcima! Icon_minitimePet Nov 20, 2009 10:25 pm

Slatka osveta momcima!


Neki žele potpuno da je zarobe, dok se drugi grabe za delić njene slave. Ipak, Ash se sada sveti frajerima…

Njen pogled je izazovan. Kosa joj je raspuštena i divlja. Pokazuje zube, deluje kao divlja mačka pre nego što se obruši na svoj plen! Vidimo supercicu Ashley Tisdale (24) punu samopouzdanja, jaku i cool kao nikada pre. Poruka koju hoće da pošalje svetu: ne dopuštam više da mi drugi određuju šta da radim. Pogotovo ne frajeri koji su me često razočarali. Ashley želi osvetu i krši sva pravila ljubavi. Baš strašno, iako je već pola godine u ozbiljnoj vezi sa režiserom video-spotova Scottom Speerom (27), sada izlazi na dejtove i sa drugim tipovima! I to javno! Mlada glumica i pevačica uhvaćena je na romantičnom dejtu u restoranu sa britanskim r’n'b pevačem Jayjem Seanom (28)! I to upravo u poznatom “Mo’s Restaurant”, fensi steak house u Toluka Lejku, predgrađu Los Anđelesa gde se okuplja holivudska ekipa. Ovo dvoje satima su se smejali, ćaskali i gledali značajno u oči. Na rastanku su se dugo i prisno zagrlili. Ove fotke sigurno se neće svideti Ashleyinom dečku!…
Nazad na vrh Ići dole
*Gossip Boy*
*Reporter-Helper*
*Reporter-Helper*
*Gossip Boy*


Broj poruka : 321
Datum upisa : 03.10.2009
Godina : 31
Lokacija : New York, NY, USA.

Slatka osveta momcima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta momcima!   Slatka osveta momcima! Icon_minitimeSub Nov 21, 2009 11:36 am

Pa, znam da joj je Jay Sean smao frend a valjd anece da vara Scotta, kao ni da on koristi nju, meni izgledaju kao srecan i kul par.
Nazad na vrh Ići dole
.Boka. ♥ ^^
*Ash Admin*
*Ash Admin*
.Boka. ♥ ^^


Broj poruka : 3989
Datum upisa : 03.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Hmm.... :))))) Tamo daleko,daleko od mora... :)

Slatka osveta momcima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta momcima!   Slatka osveta momcima! Icon_minitimeSub Nov 21, 2009 1:29 pm

*Gossip Boy* ::
Pa, znam da joj je Jay Sean smao frend a valjd anece da vara Scotta, kao ni da on koristi nju, meni izgledaju kao srecan i kul par.

Slazem se Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://ashtisdale.serbianforum.info
MissMontana
*Ash Admin*
*Ash Admin*
MissMontana


Broj poruka : 1404
Datum upisa : 24.10.2009
Godina : 29
Lokacija : Hollywood

Slatka osveta momcima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta momcima!   Slatka osveta momcima! Icon_minitimeSub Nov 21, 2009 1:35 pm

Znam za ovo jos iz Brava... I treba da se sveti dok moze! xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slatka osveta momcima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta momcima!   Slatka osveta momcima! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slatka osveta momcima!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Slatka osveta momcima!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ashley Tisdale :: Novosti i zanimljivosti/News and interasting facts :: Arhiva novosti-
Skoči na: